Přehledná výuka kyberbezpečnosti na základních školách.

KyberŠkola

Vytvořeno ve spolupráci s Vysokou školou ekonomickou v Praze.

Kdo za projektem stojí?

Jedná se o studentský projekt, který vznikl v rámci předmětu Projektové řízení na fakultě FIS VŠE na oboru Multimédia v ekonomické praxi. Je založen na podrobném výzkumu mezi vyučujícími na základních školách s cílem zkvalitnit výuku a zefektivnit učitelům přípravu na ni. Výukové balíčky existují v digitální i tištěné podobě. Celý projekt je koncipován tak, aby byl připraven na možné budoucí převzetí a rozšíření jinými osobami/experty nebo institucemi. Současná fáze projektu je testovací.

O KyberŠkole

Kvalita výuky kyberbezpečnosti na základních školách je i přes existenci značného množství materiálů stále problematická. Pedagogové jsou množstvím volně dostupných materiálu přehlceni, špatně se v nich orientují a sami často ani nemají čas se jimi zaobírat. Pomocí snadno použitelných balíčků dostupných na tomto webovém portálu pomáháme učitelům s přípravou na výuku kyberbezpečnosti.

Case study

Přehledná výuka kyberbezpečnosti na základních školách.

KyberŠkola

Vytvořeno ve spolupráci s Vysokou školou ekonomickou v Praze.